Produkty hanit® wytwarzane są w dwóch jakościach: hanit® 1 i hanit® 3. W produktach hanit® 1 jest więcej mieszanki polietylenu, co nadaje strukturze powierzchni więcej gładkości.
Wyroby hanit® 1 to deski pomostowe oraz deski typu KLASYK i PREMIUM wytwarzane specjalnie dla potrzeb powstawania poszczególnych ławek.
Pozostałe produkty wytwarzane są w jakości hanit® 3.
Prawdziwy raj dla miłośników ptaków. Czatownia na Zatoce Elbląskiej
Park krajobrazowy „Wysoczyzna Elbląska” może się pochwalić nie lada atrakcją dla turystów, w szczególności dla miłośników ptaków. W ornitologicznym rezerwacie przyrody „Zatoka Elbląska” powstała ścieżka edukacyjną „Ptasi Raj” z wyjściem na rezerwat „Zatoka Elbląska”.
Taras, który został wybudowany naprzeciwko wjazdu do Dom Pomocy Społecznej w Rangórach z drogi wojewódzkiej 503 pozwala nam na rozkoszowanie się rozległym widokiem na niemal całą Zatokę Elbląską. Do tarasu dochodzimy ścieżką edukacyjną, która prowadzi w kierunku rezerwatu po wale ziemnym rzeczki Jeżówki, zaś trasę przez trzcinowisko pokonujemy po drewnianym pomoście długości ok. 50 metrów.
Taras widokowy oraz pomost łączący z lądem posadowione zostały na solidnych drewnianych palach, wbitych w grząskie podłoże na głębokość ok. 7 metrów. Ciekawostką konstrukcyjną jest to, iż pale i belki konstrukcyjne nie są zabezpieczone żadnymi chemicznymi środkami konserwującymi. Według projektantów długowieczność ma im zapewnić żywica, którą są naturalnie nasycone.
Park Krajobrazowy Wysoczyna Elbląska był inwestorem przedsięwzięcia, zaś prace finansowane były w ramach projektu pn. „Ochrona cennych zasobów przyrodniczych na terenie parków krajobrazowych Pomorza, Kujaw, Warmii i Mazur przed nadmierną i niekontrolowaną presją turystów”. Koszt całej inwestycji to kwota 2 808 561 zł, z czego UE zapłaciła 2 387 276, 85 zł.
Taras widokowy jest obecnie wspaniałą alternatywą do spalonej, niestety, wieży widokowej nad jeziorem Drużno. Obserwatorzy ptaków, nie tylko ornitolodzy, ale także wszyscy miłośnicy naszej żuławskiej przyrody, mają od tej pory, nowe stanowisko obserwacyjne, które zapewnia im przyrodnicze aspiracje w miejscu do tego przeznaczonym. Cała ścieżka edukacyjna, została dodatkowo, wyposażona w sześć tablic informacyjnych, które opisują podstawowe środowiska przyrodnicze w obrębie rezerwatu „Zatoka Elbląska”.