Nowe Warpno ma swoją promenadę

Nowe Warpno ma swoją promenadę

Nowe Warpno to gmina, która dzięki wysokiemu budżetowi powoli wyrasta na jedną z najładniejszych gmin turystycznych Pomorza Zachodniego. Wszystko to za sprawą prowadzonych inwestycji, które przeobrażają tą niegdyś zapomnianą miejscowość w atrakcję turystyczną.

W minioną środę odbyło się uroczyste otwarcie nowo powstałej promenady, która tym samym stała się jedyną w całym Powiecie Polickim.

Okalający promenadę zalew sprawia, że w Nowym Warpnie możemy poczuć się jak nad morzem. Z przeprowadzonej inwestycji zadowolony jest burmistrz Nowego Warpna, Władysław Kiraga.

– To kolejna przeprowadzona przez nas inwestycja, dzięki której Nowe Warpno staje się nie tylko piękniejsze ale przede wszystkim nasza oferta turystyczna staja się bogatsza – mówi burmistrz.

Działania podjęte przez burmistrza doceniają już pierwsi turyści, którzy mieli okazję na własne oczy zobaczyć uroki Nowego Warpna.

To doskonałe miejsce do tego aby wybrać się w ciepły wieczór na spacer. Jestem tutaj po raz pierwszy i nawet nie zdawałam sobie sprawy, że Nowe Warpno jest tak atrakcyjne – mówi p. Joanna, mieszkanka Szczecina.

Czy Nowe Warpno ma szansę stać się miejscem wypoczynku nie tylko dla mieszkańców Powiatu Polickiego?

Czytaj więcej: dziennikpolicki.pl

Udostępnij link na FB

← Powrót do spisu aktualności

Zamów bezpłatny katalog

Aktualności